Sonbahar Düğününü Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Dünyanın en güzel görüntüsünü aldığı mevsimdir sonbahar. Kendine özgü tarzıyla, havasıyla, renk tonlarıyla insana farklı bir enerji verir. Tabi bu büyülü mevsimde evlenmek de bambaşkadır.

Peki neden sonbahar düğünü sizi cezbetmeli?

Yaz düğünlerinin tadı bir başkadır. Açık hava, rengarenk konseptler, uçuş uçuş elbiseler. Fakat yaz aylarının bunaltıcı sıcağını da atlamamak gerekir. Sonbaharın ne tam soğuk ne de tam sıcak olan o müthiş havasında düğünleriniz hoş bir serinlikte keyifli bir şekilde gerçekleşebilir.

Sonbahar bir bakıma da romantik bir mevsimdir. Hayat arkadaşınızla aşk dolu ve romantizm enerjisine sahip olan bu mevsimde evlenmeyi kim istemez ki?

Düğün konseptinizi sararmış yapraklar, bal kabakları, turuncu, sarı, kızıl ve kahverenginin hakim olduğu bu harika görsel şölenle gerçekleştirmeye ne dersiniz? Böyle bir konsept için sonbahar dışında başka bir mevsim yok. :)

Ahşap masalar, mumlar, şamdanlar bu sıcacık ambiyansı gözünüzde canlandırmış olmalısınız.:)

Düğününüz için dış fotoğraf çekimi sonbaharın doğa güzellikleriyle daha bir farklı ve özel olacaktır. Sararmış ağaçlar ve kenarları kızıla dönüşen yapraklar eşliğinde adeta bir tablo içerisindeymiş gibi şahane fotoğraf çekimleri gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün yemeği tercihlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Çünkü meyve ve sebzelerin olgunlaşma zamanı sonbahardır ve en lezzetli halini alır. Siz de düğününüzde davetlilere leziz ikramlarda bulunabilirsiniz.


Bütün bunlar sonbahar düğünü yapmanız için bizce gayet geçerli ve sıcacık sebepler.:)

Aşkın en güzel hali sonbahar ve bu mevsimde aşkınıza doğal güzellikler içerisinde imzanızı atın. :)

Davetly uygulamasını kullanarak, sonbahar online düğün davetiyenizi oluşturun, sevdiklerinizle anında davetiyenizi paylaşın.

Diğer yazılarımıza da göz atın