Online Düğün Davetiyesinin Tam Zamanı

3dk

Kına gecesi, nişan, düğün gibi özel günler, güzel ve heyecanlı süreçler olduğu kadar bir o kadar da aslında masraflı süreçlerdir. Herkesin bütçesine göre hareket ettiği bu süreçlerde olması gereken her bir detay aslında bir giderdir. Düğün arabası süslemesinden tutun da düğün davetiyesine kadar. 

Özellikle şu günlerde doların rekor kırarak 9’a yükselmesinin ardından, henüz gelmemiş olan zamlar bir kaç güne hayatımızın her anına çok ciddi bir şekilde yansıyacak olan türden olacaktır. İşte tam da bu noktada hayatlarını birleştirmek isteyen çiftlerin yardımına online davetiye trendi yetişmektedir.

Hepimiz biliyoruz ki düğün davetiyesi bir düğünün ince detaylarındandır yani gereklidir. Fakat baskı masrafı, kağıt kalitesi derken bazen bütçeleri de zorlayabilmektedir. Bu sebeple online davetiye ile baskı masrafına son vererek yaptığınız tasarrufu, aynı şekilde zamandan da yapıyorsunuz. 

Online davetiyenizi yönetirken kontrol tamamen sizde. Davetiye sözlerini dilediğiniz gibi yazıp, düğün yeri, saati, menüsü, düğün programı gibi aklınıza gelen her türlü detayı düzenleyebiliyorsunuz. Üstelik online düğün davetiyeniz için istediğiniz görseli de ekleyebiliyorsunuz.

Online düğün davetiyeniz hazır, e peki bunu davetlilere nasıl ulaştıracaksınız?

Kapı kapı gezerek veya kargolayarak gönderim işlemlerine de son vereceksiniz tabi ki.

Rehberinizden davet edeceğiniz kişileri seçerek tek bir tuşla online olarak gönderebileceksiniz.

Böyle bir kolaylığı kim istemez ki? 

Üstelik düğün davetiyenizi kağıt kullanmayarak, online bir şekilde yönettiğiniz için de bir ağacın kesimini engelleyerek doğaya da can vermiş olacaksınız.

Bütün bunları nasıl yapacağınıza gelirsekte, Davetly uygulamasını indirerek anında davetlerinizin kontrolünü elinize alın.


Devir tasarruf devri.

Detaylara linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Br0Iun2h-IM

https://www.youtube.com/watch?v=pjdLJ3i4qjM

Diğer yazılarımıza da göz atın