Kış Düğünü Yapacak Olan Çiftlere Fikirler ve Tavsiyeler

3dk

Kışın soğuk ama büyülü güzelliğinde evlenmeyi tercih eden bir çok çift var. Bu sebeple eğer siz de kış düğünü yapmaya karar verenlerdenseniz ve şahane bir kış düğünü istiyorsanız size dikkat etmeniz gereken bir kaç tavsiyemiz olacak. :) 

Bütçenize göre düğün hediyelerinizi kışa özel hazırlayabilirsiniz. Örneğin atkı, şal veya boyunluk gibi iç ısıtan hediyeliklere ne dersiniz? Gelen davetlileri böyle düşünceli ve mevsimine göre olan hediyelerle şaşırtabilirsiniz.


Konsept bir kış düğünü planlıyorsanız mevsimine göre olan meyvelerden oluşan içecek ve kokteyle menüye ekleyebilir, sevimli bir sıcak çikolata köşesi de konseptinize ekleyebilirsiniz.


Bir kayak merkezinde düğün yapma fikri sizce de kulağa hoş gelmiyor mu? Beyazın eşsiz ve görkemli güzelliği eşliğinde unutulmayacak bir kış düğünü yapabilirsiniz.


Bir kış düğününde özellikle dikkat etmeniz gereken detaylar ise,

Kışın düğün tarihi alacağınız zaman ocak ayını es geçebilirsiniz. Ocak ayında çocukların sömestr tatili olduğundan, düğününüze davet edeceğiniz bazı ailelerin planları var ise düğününüze katılamayabilirler.


Malum kış ayı olduğundan davetlilerin de çok fazla yürümemesi detayını da göz önünde bulundurarak düğün mekan ve yeri seçerken bu detayı da atlamamanızı öneririz.

Vale alternatifi var ise bu da davetliler için güzel bir artı olacaktır.


Düğün mekanlarını gezerken ısıtma sistemini, en son ne zaman bakım yapıldığını mutlaka sorun. Kendi düğününüzde üşümek istemezsiniz.

Ayrıca vestiyer detayını da unutmayın. :) 

Ve son olarak, artık biliyorsunuz ki bir çok şey dijital ortamda online olarak yönetilmekte. Siz de online düğün davetiyesi trendine adım atarak, baskı masrafına son verebilirsiniz. Böylelikle hem zamandan hem masraftan tasarruf ederek davetlilere anında tek bir tuşla online düğün davetiyelerini gönderebilirsiniz.

Hatta mesafelerden dolayı düğününüze katılım sağlayamayan misafirleriniz size yine aynı şekilde tebrik altınlarınızı online bir şekilde altın hesabınıza gönderebilirler.

Nasıl mı? 

Davetly uygulamasını indirerek bütün bu kolaylıklarla hızlı bir şekilde tanışabilirsiniz.


Diğer yazılarımıza da göz atın