İstanbul’ da Gidebileceğiniz 5 Modern Restaurant

3dk

Son yıllarda İstanbul’a modern konseptli, şık dizayn edilen ve sade ama gösterişli bir çok restaurant açıldı. Haliyle de seçenekler daha da arttı ki zaten İstanbul’da seçenekler biliyorsunuz ki asla bitmez. 

Biz de binlerce seçenek arasından 5 modern restaurant önerisiyle geldik. :) 


1- Smelt & Co.

Balat’a yolunuz düştüğünde hatta ve hatta düşmese bile gitmenizi, deneyimlenemizi tavsiye edeceğimiz Smelt & Co. minimal, sade ve bi o kadar da şık dekoruyla size son derece sıcak bir enerji verecek ve orada bulunduğunuz her dakikadan da keyif alacaksınızdır. Sade konseptiyle dikkat çekerken, lezzetli yemeklerinin doyurucu porsiyonlarıyla da midenize de renk gelecektir. :) 

2- Isola Bomonti

Hem modern hem de cool enerjisiyle İtalyan mutfağı ağırlıklı olan Isola, iş çıkışlarınızda ve hatta günün her zamanı keyifli vakit geçirmek için değerlendirebileceğiniz bir restaurant olmasının yanı sıra aynı zamanda da bir kokteyl bardır. Leziz kahvaltı ve yemek seçenekleri dışında, tadabileceğiniz şahane kokteyllerle akşamınızı tatlandırabilirsiniz.

3- Villa Emma Etiler

Gösteriş ve ihtişam! 

Villa Emma’ ya girdiğiniz andan itibaren büyüleniyorsunuz. Duvarlardaki tablolardan tutun da sanat eserini aratmayan konseptiyle adeta görsel bir şölende buluyorsunuz kendinizi. 

Tabi yediğiniz yemeğin, tatlının her lokmasında o büyü devam ediyor.

Her türlü kalabalık davetlerinizi de burada organize edebilirsiniz. 

4- Strada 

Oldukça Avrupai bir enerjisi olan Strada, resmen içinizi açacak bir coşkuyla sizi karşılıyor. Mekan tasarımı oldukça ince ve hoş ayrıntılarla dolu. İş toplantılarınızdan tutun da, arkadaşlarınızla kutlamalara gelebileceğiniz, son derece keyif alabileceğiniz bir ortam mevcut. Yemekleri ise tadı damakta kalan türden.

Taş fırını da olduğundan pizza severler de burayı mutlaka deneyimlemeli.

Kokteyllerinin enfesliğinden bahsetmiyoruz bile. :) 


5- Cotto Gastro

Cotto Gastro, renkli ve şık mimarisiyle dikkatleri üzerine çeken lezzetli bir İtalyan restaurantıdır. Hem ferah hem de ışıl ışıl olan bu mekanın cezbedici, çeşitli ve son derece leziz bir menüsü mevcut. 

Hem atmosferinden hem de muhteşem tatlarından oldukça etkilenecek ve son derece kaliteli zaman geçireceksiniz diyebiliriz.

Bu 5 mekanda ya da herhangi bir yerde yapacağınız organizasyonları, davetleri, kutlamaları, toplantıları Davetly uygulaması üzerinden yöneterek online davetiyenizi oluşturabilir, katılımcılara tek tuşla anında bütün detayları gönderebilirsiniz.


Diğer yazılarımıza da göz atın