Evde Nişan Yapacaklara 2021 Nişan Konseptleri

3dk

Aile arasındaki nişanlar daha çok tercih edilirken, artık günümüz ekonomik koşulları sebebi ile de evde yapılan nişanlar daha çok tercih edilir oldu. Dışarıda bir mekanda yapılan nişan törenine kıyasla, evde yapılan konseptli bir nişan töreni daha maliyetli olmaktadır.

2021 yılının en orijinal nişan konseptlerinden sizlere fikirler verecek olursak,

Sonbahara girmeden önce evinizin bahçesi var ise bahçede ya da hiç farketmez evinizin içerisinde de fresh bir limon konseptiyle nişan töreninizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçuş uçuş sarı tonlarında nişan elbisenizle göz kamaştıracağınız nişan töreninizde, sarı yeşil ve beyaz tonlarının hakim olduğu nişan köşenizle iç açıcı anlara imza atabilirsiniz.

Evinizin bir köşesini nişana özel ayarlayarak o kısmı, bitkilerle, vazo içerisinde çiçeklerle, mermer dekorlar ve cam fanus içerisindeki mumlarla sade ve şık bir hale getirebilirsiniz. Bu konsepti yaz kış demeden nişan törenlerinizde dekore edebilirsiniz.

Yazlık bir yerde evinizde nişan töreni yapmayı planlıyorsanız, deniz kabuklarıyla dekore edilmiş bir nişan merasimine ne dersiniz?

Masa örtünüzün üstünü deniz kabuklarıyla süsleyerek ve minik led ışıklar kullanarak romantik ve masalsı bir nişan törenine ev sahipliği yapabilirsiniz.

renklerinin yani turuncu, bordo, kahverengi gibi renklerin hakim olduğu, ahşap ağırlıklı, yapraklı ve minik bal kabaklarından oluşan dekor tercih etmeniz sıcacık bir atmosfere sebep olacaktır.

Başka bir sonbahar-kış konsepti olarakta kozalak dekorları tercih edebilirsiniz. Yine ahşap ağırlıklı olarak kozalak süslemeler son derece cozy bir hava katacaktır.

Bohem tarz seven çiftler, bu tarza uygun konseptteki nişan törenleriyle misafirlere şık ve bohem bir görsellik sağlayacaklardır. Masa süslemesinde tüy,

inci, beyaz çiçekler ve saman iplerinin kullanıldığı bir nişan dekoruyla son derece asil bir nişan töreni gerçekleştirebilirsiniz.

Ve son olarak Davetly uygulamasıyla nişan töreninizi yönetin, sevdiklerinize tek bir tuşla nişan davetiyenizi göndererek hem zamandan hem de masraftan tasarruf edin.

Ankara'da bulunan kullancılarımız ve okuyucularımız Trend&Event Organizasyon ile iletişime geçebilirler.

Diğer yazılarımıza da göz atın