2022 Düğün Hediyelikleri Kılavuzu

3dk

Düğününüzle ilgili halletmeniz ve yapmanız gereken bir çok işi bitirdiniz ve sıra geldi davetliler için düğün hediyeliklerine. 

Sizin için özel ve bir o kadar da dillere destan olacak düğün gününüzden misafirlerinize anı olarak vereceğiniz hediye fikirlerine her zaman ihtiyaç olacağından, bizler de size bu konuda yardımcı fikirler sunacağız. 

Gelen konukların evlerinde huzurla yakabileceği ve pozitif enerjinin yayılmasını sağlayan Palo Santo ağacı veya adaçayı tütsüsünden oluşan ufak bir tütsü seti düğün hediyelikleri için güzel bir hediye olabilir.

Davetlilerin her zaman kullanabileceği ve işlerine de oldukça yarayacağı ufak muglar, su şişeleri ya da termoslar hediye edebilirsiniz.


Güzel kokuların insan beyninde pozitif etkilerinin olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Düğün mevsiminize göre, örneğin yaz düğünü yapıyorsanız okyanus kokularının hakim olduğu ufak şişeler de kokulu çubuklar çok hoş bir hediye olacaktır.

Sabun deyip geçmeyin, basite indirgemeyin.:)  Birbirinden şahane, güzel kokulu ve kullanışlı sabunlar son derece orijinal bir hediye fikridir. Rengarenk hatta içlerinde gül, deniz kabuğu vs gibi görsel olarak da etkileyici sabunlar düğün hediyelikleri için değerlendirilebilir.

Minik cam kavanozların içerisine bitki çayları koyup, davetlilere düğün hediyesi olarak verebilirsiniz. Keyifle ve lezzetle içecekleri bir hediye olur.


Ve son olarak size oldukça faydalı ve düşünceli bir hediye fikriyle geliyoruz.

Sokak hayvanları için mama paketleri hazırlayıp, davetlilere verebilirsiniz. Hem sizin hem de davetlilerinizin sayesinde sokak hayvanlarının yüzleri gülümsemiş olur.  :) 


Diğer yazılarımıza da göz atın