2021' e Veda Ederken Yılbaşı Sofralarınızı Renklendirin

3dk

Yılbaşı zamanı direk cıvıl cıvıl bir ruha girebiliyoruz. Bu dönemlerde sokakların, binaların, Avmlerin ve evlerin ışıl ışıl süslenmesi aslında ruhumuzu ısıtıyor. Hatta bu süslemeler yılbaşı soframıza kadar geliyor.

Pandemi sebebiyle artık eskisi gibi kalabalık bir şekilde kutlayamayacağımız yılbaşı akşamlarını yine de kendimiz için motive edici bir hale getirebiliriz.

Kendimize güzel bir yılbaşı yemeği menüsü çıkardık sıra geldi iç açıcı bir sofra hazırlamaya.

Eğer çocuklarınız için rengarenk ve eğlenceli bir yeni yıl sofrası hazırlamak istiyorsanız, karton Noel babalı tabaklar ve bardaklar size bu konuda yardımcı olabilir. Masanızda kırmızı ve yeşilin hakim olacağı masa örtüleri, süslemeler, geyikli örtüler, kırmızılı yeşilli boncuklar kullanabilirsiniz.

Daha ağır ve şık bir yeni yıl sofrası tercih edecek olursanız, gümüş çatal bıçak takımlarıyla kristal bardaklar kullanarak masanızı şıklaştırabilirsiniz. Süsleme olarak da gümüş ve beyaz inci görünümlü süslemeler ve kar tanesi objeleri, kar küreleri, mumlar kullanabilirsiniz.

Yeni yıl sofranız sade olsun istiyorsanız, tek renk ve düz bir masa örtüsü kullanın. Eğer düz beyaz masa örtünüz varsa lacivert tonlarında süsler kullanarak eşleştirebilirsiniz. Minik sarı led ışıklar, geyik aksesuarları, gold rengi yıldız şeklinde objeler ve yılbaşı ağacınızdaki lacivert süs toplarla sade ama sıcak bir sofra görünümü elde edebilirsiniz.

Yılbaşı ruhunun cozyliğini sofranıza yansıtmak bence şahane bir fikir. Ahşap aksesuarlar, mumlar ve yeni yıl objeleriyle hem cozy hem de biraz Vintage bir görünüm yakalayabilir, çam ağacı dalları, kozalaklar ve elmalarla masanızı süsleyebilirsiniz.


Diğer yazılarımıza da göz atın