Kategori
Gelinlik
Şehir
Ankara

Zeynep Ekin Gelinlik

Kapasite
Yemek
Fiyat
2000 TL ve üzeri
Açık Alan
Kapalı Alan

Genel Bilgiler

ZEYNEP EKİN GELİNLİK olarak hayatınızın en önemli gününde seçkin kreasyonlarımızla siz gelin adaylarının yanındayız.

Firmamız kendi tasarım ve modellerinin yanı sıra seçkin gelinlik firmalarının tasarımlarının satışını da yapmaktadır. Bu sayede dünyada trend olan modelleri SHOWROOM'umuzda görme imkanını bulabilirsiniz.

Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ana ilkemiz olmuştur. Amacımız yirmi yıldan bu yana devam eden başarı öykümüze siz değerli gelin adaylarımızı da ortak ederek dünya markası olma yönünde ilerlemektir.


Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ''Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir''. İlkesiyle Zeynep Ekin kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir.

Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Zeynep Ekin çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Zeynep Ekin için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

Fotoğraflar

Zeynep Ekin Gelinlik

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.