Kategori
Otel
Şehir
Nevşehir

Zeydem Hotel & Suites

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
600 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Hayatta her şey zamanla ilgilidir. Biz Zeydem Suites olarak, zamanın en kıymetli şey olduğuna inananlardanız. Zeydem’ in hikayesi işte tam da böyle başlar. ’Kıymetli zaman’ mottosuyla çıktığımız bu yolculukta, 150 yıllık bir Rum konağında, Ürgüp’ün tarihi sokağı Esbelli’de, mağara ve taş süitlerimizle; geçmişle bugünü, nostalji ve modernizmi, konforu ve lüksü harmanlıyoruz. 1500 metrekareye yayılan bir alanda, yemyeşil bahçemizde huzurla kahvenizi içmeye bekliyoruz!

Zeydem olarak 14 adet süit odamız ve 1 adet standart çift kişilik odamız bulunmaktadır. Yüksek tavanlı süitlerimizin ortalama büyüklüğü 40-45 metrekaredir . Antik mobilyalar ve aynalarla dekore edilmiş süitlerimiz, şömineli konforlu oturma alanlarına, rahat ve huzurlu yatak odalarına ve ayrı bir duş bölümü de bulunan, orijinal taşlı jakuzili banyoya sahiptir.

Ahşap mobilya yataklarımız ve dolaplarımız özel tasarımdır. Kahvaltımız organik ürünlerle bezeli açık büfenin yanı sıra, isteğe göre  hazırlanan sıcak çeşitleri içermektedir. Ev yapımı reçellerimiz, günlük pişirilen hamur işi çeşitlerimiz, köyde yapılan hakiki petek balımız, ekmeğimiz, kaymağımız ve bir sürü çeşidimiz ile misafirlerimizin güne enerjik ve mutlu başlamasını istiyoruz.

Fotoğraflar

Zeydem Hotel & Suites

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.