Kategori
Gelinlik
Şehir
Ankara

Yasemin Moda Evi

Kapasite
Yemek
Fiyat
2000-7000 TL
Açık Alan
Kapalı Alan

Genel Bilgiler

1980 yılından beri Tunalı Gelinlik Firması olarak gelinlik sektöründe öncü bir firma olan, Ankara Kızılay gelinlikçiler denince gelinlikçi sektöründe edinmiş olduğu tecrübesi, sürekli gelişen ve kendini yenileyen yapısı ile ilk akla gelen firmalardan biri olan, haute couture ve hazır giyimde kendi alanında iddialı moda evleri arasında yer almaktadır.

Moda evimiz kendi atölyesinde yılın en trend gelinlik ve abiye elbise modellerini YASMİN koleksiyonu ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

YASMİN kolleksiyonunda ki gelinlikleri satın alabileceğiniz gibi sipariş vererek eğer isterseniz üzerinde bir takım değişiklikler yapılarak provalı diktirebilirsiniz . Moda evimiz gerekli bütün kolaylığı size sağlayacaktır.

2019 Gelinlik trendleri ve 2019 Gelinlik modelleri Yasemin Moda Evinde.


Tasarım çalışmalarını eğitimli ve kalifiye personellerimiz sağlamaktadır.Ürünlerinde üstün kalite ve geniş model yelpazesi sunmaktadır. Müşterilerinin her eleştrisini dikkate alarak koşulsuz %100 memnuniyet oluşturmaya çalışarak sizleri dost olarak kazanmayı amaçlamaktadır.

Fotoğraflar

Yasemin Moda Evi

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.