Kategori
Organizasyon
Şehir
İstanbul

Y23 Organizasyon

Kapasite
Yemek
Fiyat
3000 TL ve üzeri
Açık Alan
Kapalı Alan

Genel Bilgiler

Evliliğe ilk adımlarınızı atarken, hayat arkadaşınıza “EVET” diyerek haykırdığınız en mutlu anınızda, bebeğinizi ilk kez kucağınıza alacağınız o en heyecanlı dakikalarda, ya da yoğun ve yorucu çalışma saatlerinin ardından gelen başarınızı eğlenceye dönüştürmek istediğiniz kutlamalarda, sizlere her an yardıma hazırız ve yanınızdayız.

Etkinliklerinizin planlanması ve hazırlanması aşamalarında sıradanlıktan uzak, sizlere kendinizi özel hissettirecek yaratıcı fikirler sunuyor, tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınızı en ince ayrıntısına kadar planlıyor, hayal ettiklerinizi yepyeni fikirlerle süslüyor, üretken ve deneyimli kadromuzla en özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz.

“BASİT VE SÜREKLİ TEKRARLANAN ŞEYLERE MECBUR DEĞİLSİNİZ”

Biz sizi özel kılan hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızdayız, sizin hayalleriniz kimseninkine benzemez. İlkemiz eğitimli, dinamik, yaratıcı, dünya trendlerini takip eden ekibimizle, operasyonun son saniyesine kadar omuz omuza olmaktır. Yükünüzü azaltmak, en ince ayrıntıya kadar düşünmek, eğlenceli, samimi ve bir o kadar prensip sahibi, kaliteden asla ödün vermeden yanınızda olabilmek için biz hazırız.

“BİZİ GÜVENLE TERCİH EDEBİLİRSİNİZ”

Fotoğraflar

Y23 Organizasyon

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.