Kategori
Otel
Şehir
İstanbul

Titanic Port Bakırköy

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
600 TL ve üzeri
Açık Alan
Hayır
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Titanic Port Bakırköy, dünyanın en eski kentlerinden biri olan ve iki kıtayı muhteşem bir boğaz ile birbirine bağlayan İstanbul’u doyasıya yaşamak isteyenler için benzersiz bir seçenek.

İstanbul’un en önemli turistik semtlerine ,merkezi alanlara ve çevre yollarına olan yakınlığı ile büyük bir ulaşım kolaylığı sağlayan Titanic Port Bakırköy, 200’ün üstünde mağazaya, önde gelen büyük hastanelere, Galleria, Capacity ve Carusel AVM’leri ve Ataköy Marina Park’a yürüme mesafesindedir.

Sahil boyunca devam eden yürüyüş yolu, bisiklet parkuru çocuk oyun alanları ve sosyal tesisler bulunmaktadır.

Titanic Port Bakırköy kusursuz bir konaklamanın yanı sıra tescilli lezzetlere sahip ana restoranı,Titanic Coffee, kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, dinlenme alanı ve çocuk oyun alanına sahip tam donanımlı BeFine Sports&Spa merkezi ile fonksiyonel tasarıma sahip 4  toplantı ve 1 balo salonu ile farklı beklentileri karşılıyor.

Konaklamanız süresince  İstanbul’ da mutlaka görülmesi gereken yerlerden Ayasofya Müzesi, Kız Kulesi, Boğaz Köprüsü, Kapalıçarşı, Süleymaniye Külliyesi, Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camisi, Yerebatan Sarnıcı, Dolmabahçe Sarayı gibi şehrin tarihi yapılarına, gezi ve eğlence noktalarına hızlı ulaşım imkanı bulabilirsiniz.

Bakırköy'den şehrin her noktasına marmaray, metro, metrobüs ve deniz otobüsü gibi toplu taşıma araçları ile günün her saatinde kolayca ulaşılabilmektedir.

Fotoğraflar

Titanic Port Bakırköy

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.