Kategori
Otel
Şehir
İstanbul

Titanic City Taksim

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
550 TL ve üzeri
Açık Alan
Hayır
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Şehrin merkezinde yer alan Titanic City Taksim konuklarına sıcak ve özenli misafirperverlik anlayışı ve özel konumuyla önemli avantaj sunuyor.

Taksim, İstanbul’u İstanbul yapan tüm unutulmaz tarihi ve kültürel bölgelere, gece hayatının eğlence seçeneklerine, dünyanın önde gelen lüks markalarını barındıran alışveriş merkezlerine ve önemli şirket merkezlerinin yanı sıra, Kongre Vadisi, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi ve Cemal Reşit Rey Konser Salonu’na kolay ulaşılabilir olması sayesinde  iş ve tatil seyahatleri için ideal bir lokasyon.

Titanic City Taksim, şehrin en önemli merkezi olan Taksim’e sadece birkaç adım uzakta bulunuyor. İstiklal Caddesi’ne, metro durağına, şehrin favori semtleri Nişantaşı, Şişli ve Beşiktaş’a yürüyüş mesafesinde olan otel; hem iş seyahati, hem de turistik amaçlı şehre gelen konukların beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

Otelin merkezi konumundan gelen ulaşım kolaylığına, konforu ekleyen Titanic City Taksim, Alesta Restoran, Titanic Cafe ve sunulan açık büfe kahvaltısıyla misafirlerini kusursuzca ağırlıyor.

İstanbul seyahati için ideal bir konumda bulunan Titanic City Taksim, şirket ofisleri ve kongre merkezlerine yakınlığı, toplantı salonu imkanları ve hızlı ücretsiz internet ile tam donanımlı business center gibi hizmetleriyle hayatı kolaylaştırıyor. Otel, konaklama keyfinin yanı sıra bünyesindeki fitness ve spa merkezi ile de etkili bakım ve terapiler sunuyor.

Fotoğraflar

Titanic City Taksim

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.