Kategori
Otel
Şehir
Nevşehir

Sultan Cave Suites

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
700 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Sultan Cave Suites, Kapadokyadaki en güzel manzaraya sahip olan modern-lux detaylarlar süslenmiş ve konuklarını Kapadokya'nın kalbi Göreme Kasabası'nda ağırlamakta olan bölgenin en eski otellerindendir. Terasları gündoğumu, balon ve vadi manzarasını en güzel gören bir açıya sahip olan Sultan'da konukların en önemli tercih sebeplerinden bir tanesidir. Rahatlayıp manzaraya karşı içeceklerini yudumlamak isteyenlerin buluşabileceği en güzel otellerden birincisi olan sultan instagram ve sosyal medya üzerinden de konukların en sevileni olmaya devam etmektedir. Sabah balonların uçuş saatinde en yoğun olan teras gün boyu otel misafirlerinin kullanımına müsaittir.

Her köşesi geleneksel fakat modern bir tarz ile ayrıntılara yer vererek dekore edilmiş olan Sultan'ın her köşesi bir fotoğraf karesidir. 35 odası ve çeşitli kategorileri ile sadece yetişkin misafirler için uygun ve çocuğu olan konuklar Kelebek Group dahilinde diğer otellere yönlendirilmektedir.

Meşhur Türk kahvaltısını sonuna kadar tadıp test edebileceğiniz bir Kapadokya'daki sayılı otellerden birisi olan Sultan'ın açık büfe kahvaltısı tüm dünya mutfaklarına uygun olarak servis edilmektedir.

Fotoğraflar

Sultan Cave Suites

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.