Kategori
Fotoğraf - Video
Şehir
İstanbul

Serhan Serter Photography

Kapasite
Yemek
Fiyat
1000-2000 TL min
Açık Alan
Kapalı Alan

Genel Bilgiler

1977’de İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi, İşletme Fakültesi’nde İngilizce İşletme yüksek lisans programını tamamladı. Ardından İngiltere’de işletme eğitimi aldı.

Hayatı görme ve gösterme, yaşanmışlıkları yoğurarak ifade edebilme köprüsü olarak gördüğü fotoğraf sanatında düğün fotoğrafçılığına gönül verdi. Düğünün coşkusunu kendi enerjisiyle birleştirerek yüzlerce çiftin en mutlu günlerinin tanığı oldu. Kendi iç dünyasından süzülerek yola çıkıp izleyicilerin iç dünyalarına misafir olan fotoğraflarında düğünün heyecanını paylaştı.

Türkiye'de "düğün fotoğrafçılığı" markasına akademik bir altyapı oluşturma çalışmaları yaparak yurdumuzda düğün fotoğrafçılığı atölye eğitim sisteminin kurucusu ve ilk hocası oldu.  Günümüzde çeşitli atölyelerde eğitim vermekte olan hoca ve eğitimcilerin büyük kısmı Serhan Serter'in eski öğrencilerinden oluşmaktadır.

Dünyanın en iyi ışık markası olan PROFOTO'nun ve en iyi aksesuar markası olan LASTOLITE'nin Türkiye düğün fotoğrafçılığı elçisidir. Ayrıca Dünyanın üst düzey dijital arşivleme markası olan LACIE'nin Türkiye marka elçisidir.

Fotoğraflar

Serhan Serter Photography

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.