Kategori
Otel
Şehir
Nevşehir

Royal Cave Hotel

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
300 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Ürgüp şehir merkezinde taş, orijinal Kaya mağaradan oluşan yapısı ilk ve tek Onyx taşı ile tasarlanmış antik Yunan ve Roma’ da popüler bir taş olan Onyx ismini alması ise Roma mitolojisi ile alakalıdır. Güzellik tanrıçası; doğada beyaz, balköpüğü, yeşil ve kahverengi olarak da bulunabilen Onyx silikon dioksit bileşiğinden oluşur. Onyx ‘in Kabul Edilen Yararları; Kadın erkek ilişkilerini dengeler, karşı cinsler arasında sağlıklı iletişim sağlar, evliler arasında hoşnutluk oluşturur. Kişinin hangi çeşit enerjiye ihtiyacı varsa o enerjiyi verir.  Olumsuz enerjiyi engelleyici özelliğinden dolayı nazara (göz değmesine) karşı etkilidir. Zihin bulanıklığını giderir, konsantrasyon eksikliğini ortadan kaldırır. Kişinin doğru karar vermesine yardımcı olur. "Gelecekte ne olacağım" kaygısını azaltır. Oto-kontrol yeteneğini geliştirir. Kişiyi bağımlılıktan kurtarır. Beyazımsı Onyx uyumaya yardım eder.

Sinirleri veya heyecan merkezini yatıştırır. Aşırı yoğun duygulanmaları (üzüntüleri), stres oluşturan anıları ve diğer olumsuzlukları zayıflatır veya tümüyle sakinleştirir. Meditasyon sırasında içimizi görmemize veya düşlere dalmamıza yardım eder.

Bu muhteşem otelimizde güler yüzlü ve deneyimli personeli ile kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinen Royal Cave Hotel 2 adet Mağara Oda, 5 adet Kemer Oda, 1 Balayı Mağara Süit, 1 adet Süit Oda, 1 adet Deluxe Süit oda ve 1 adet King Süit ve sigara içilmeyen odalar ile toplam 11 oda olarak hizmet veriyor. Ayrıca çok amaçlı olmak üzere toplam 1 adet toplantı ve banket salonu ile etkinliklerinizde güler yüzlü kadrosuyla sizlere ev sahipliği yapıyor...

Ürgüp merkezinin kalbinin attığı yerde bulunan Royal Cave Hotel, eğlence ve çarşı merkezine yakınlığının yanı sıra Kayseri Uluslararası Havalimanından yalnızca 69 km, Nevşehir Havalimanından yalnızca 47 km. uzaklıkta bulunuyor. Öte yandan yeşil alanlara ve tarihi mekânlara yürüme mesafesi ile şehrimizin tarihine yolculuk yapmanıza da yardımcı oluyor.

Fotoğraflar

Royal Cave Hotel

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.