Kategori
Otel
Şehir
Nevşehir

Petra Inn Cappadocia

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
700 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Otelimiz ve Kapadokya’da tatil hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.


Petra Inn Cappadocia, Uçhisar köyünde bulunuyor. Yürüyüş mesafesinde önemli tarihi kervansaray, kilise ve camiiler ve yörenin coğrafi özelliklerini çok güzel yansıtan vadiler var. Köyde özel günler ve akşam yemekleri dışında çok şık giyinmenize gerek yok. Köy yolları taşlık. Yürüyüş ayakkabılarınızı unutmayın. Nisan – Eylül arası gece gündüz arasında ısı farkı fazla. Balon turları gündoğumunda, hava oldukça serin oluyor.

Valizinizde ince bir cekete yer ayırmanızı öneririz.
Otelimiz yerden ısıtmalı ve odalar zaman geçirmek için ideal. Ancak dış ortam koşullarını düşünerek yaz ayları için güneş kremi, şapka ve güneş gözlüğü; kışın sıcak tutan giysiler almanızı hatırlatmak isteriz. Yağmurlu havalar için şemsiyeleriniz odanızda hazır.


Banyonuzda duş jeli, vücut losyonu, saç şampuanı, saç kremi, sabun, terlik, odanızda su, mini bar, su ısıtıcısı, bitki çayı ve siyah çay, kahve var. Üst düzey suitlerimizde diğer ikramların yanı sıra nespresso makinesi de bulacaksınız.
Wi-Fi otelimizde ücretsizdir.


50 kişilik Mağara toplantı salonumuzda, projeksiyon makinesinde film/maç izleyebilir, özel etkinlikleriniz ve barkovizyon sunumlarınız için kullanabilirsiniz.
Balkonlu odalarımızın yanısıra bir odamızın da kendine özel terası var. Otelimizde ayrıca gündoğumu ve balonları izleyebileceğiniz, gün içinde keyifli zaman geçirebileceğiniz toplam 350m2 lik alanı olan 4 adet teras bulunuyor.

Fotoğraflar

Petra Inn Cappadocia

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.