Kategori
Düğün
Şehir
İstanbul

Park Hotel Polonezköy

Kapasite
250-850
Yemek
Evet
Fiyat
100-150 TL
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Sizi yeşillikler içinde yer alan Park Polonezköy Hotel adresine davet ediyoruz. Huzur ve dinginliği hissedeceğiniz otelimiz 70 adet konforlu oda, hamam, sauna, tenis kortu, açık havuz, çocuk havuzu, fitness center, çocuk oyun parkı, açık-kapalı a'la carte restaurant bölümü, resepsiyon, lobby, otopark, lavanta bahçesi ve yemyeşil bahçe alanları ile 20 dönümlük arazi üzerinde yer alıyor. Aklınızdan çıkmayacak anılara sahip olabilmeniz için çok çalışıyor ve size doğa ile iç içe muhteşem bir organizasyon vaat ediyoruz. Düğün, nişan ve özel etkinliklerde bizi tercih edebilirsiniz.

Park Polonezköy Hotel, birçok davet alanında misafirlerinizi ağırlıyor. Gelin, ilk olarak davet alanımızdan bahsedelim.

Yemyeşil bir bahçede “Evet” demeye ne dersiniz?

Heyecanlandı iseniz hemen açık alanlarımızdan bahsedelim. Havuzumuzun üst tarafında yer alan, doğal çim alana sahip alanımızda yemyeşil ağaçlarımızın yanıbaşında 850 kişiyi Polonezköy'ün oksijen dolu doğasının içinde ağırlayabiliyoruz.

Ya hava bozulur, yağmur yağarsa diye stres yapmanıza gerek yok! Çünkü Kapalı salonumuz Doğa Toplantı Salonu back-up olarak her an imdadınıza yetişecek vaziyette hazır olacak...

Doğa Toplantı Salonu tam size göre. 300 metrekare alana sahip olan salonumuzda gala düzeninde 250 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Doğa Toplantı Salonu bahçemizde yer alıyor. Bağımsız bir alan olan salonumuz oldukça aydınlık ve davetlilerinize ferah bir ortam sunuyor. Kapalı bir alan olması nedeniyle kötü hava şartlarından etkilenmeyecek, her mevsim bizi tercih edebileceksiniz.

Fotoğraflar

Park Hotel Polonezköy

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.