Kategori
Gelinlik
Şehir
Ankara

Oleg Cassini

Kapasite
Yemek
Fiyat
2000-10000 TL
Açık Alan
Kapalı Alan

Genel Bilgiler

Oleg Cassini, yarım asırlık bir Amerikan markasıdır. Gelinlik ve abiye alanında ABD’nin bir numaralı markası konumunda olan marka bugün tüm dünyada 400’den fazla noktada tarz sahibi kadınlarla buluşuyor.


Oleg Cassini’de seçeceğiniz gelinlik modeli veya abiyelerin tümü, hangi tarzda olursa olsun kadınların büyüleyici görünmesi için tasarlanıyor. Gelinlik modelleri ve abiye tasarımlarının yanı sıra, duvaktan pelerine, iç giyimden takı kesesine gelinlik aksesuarları anlamında çok geniş bir koleksiyonu da gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Düğün, nişan, mezuniyet, kına ve benzeri özel davetler için gece elbisesi, nişan ve nedime kıyafetleri, ayakkabı, çanta, aksesuar, hediyelik eşya ve çocuk kıyafetleri gibi tüm detaylara erişmek mümkün oluyor.


Oleg Cassini Türkiye’de ilk mağazasını Kasım 2010 yılında açtı. Bugün İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit, İzmir, Adana ve Antalya’da toplam 13 mağazasıyla hizmet veriyor. Marka her geçen gün mağazalarının sayısını artırmayı sürdürüyor.


Oleg Cassini’de en şık tasarımlar, kaliteli malzemeler ve özenli işçilikleriyle öne çıkan gelinlik koleksiyonu ve abiye modelleri, kadınlara hızlı servis prensibi ve uygun fiyatlarla sunuluyor. Bu da, en özel günlere hazırlanırken, stilden ve kaliteden ödün vermeksizin modern kadınların yaşamına kolaylık katmak anlamına geliyor.

Fotoğraflar

Oleg Cassini

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.