Kategori
Otel
Şehir
Nevşehir

Mithra Cave Hotel

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
650 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Mithra Cave Hotel, özgün Osmanlı ve Yunan mimarisini bir arada barındıran 39 odasıyla Göremede  hizmet veren butik bir oteldir. Kapadokya’nın merkezi Göreme’de kartal yuvası mevkiinde yer alan  kayadan oluşan otelimizde, muhteşem teras manzarasıyla gün doğumunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Sabahın erken saatlerinde havalanan balonlar etrafınızda dans ederken, sizler de doğanın ve tarihin birleşmesiyle oluşan Kapadokya’nın eşsiz görüntüsüne tanıklık edebilirsiniz.

Göreme’nin tarihi kent merkezine yalnızca 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan otelimizde tüm odalarımız, binlerce yıllık gerçek Kapadokya yaşam tarzını ve kültürünü yansıtmaktadır.

Küçük lüks dokunuşlarla hazırladığımız ve her biri farklı hikayesiyle kendinizi ayrı bir dünyada bulabileceğiniz odalarımızda rahatlık, konfor ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz.

Kapadokya balayı denince akla gelen ilk otellerden olan Mithra Cave Hotel balayınızı masalsı bir hikayeye dönüştürmek ve yeni hayatınızın başlangıcı olan bu günde sizleri balayı suitlerinde misafir etmekten mutluluk duyar.

Kapadokya balon turları, Yeşil (Güney) Turu ve Kırmızı (Kuzey) kapadokya günlük turları hakkında otelimiz resepsiyonundan bilgi alabilirsiniz.

Fotoğraflar

Mithra Cave Hotel

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.