Kategori
Düğün
Şehir
İstanbul

Mira Palas

Kapasite
1000-2000
Yemek
Evet / İsteğe bağlı
Fiyat
50-80 TL / Yemeksiz paket başlangıç fiyatı 5000-10.000 TL
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

MİRA PALAS 2014 yılından bu yana hayatlarını birleştirmek isteyen çiftlerin, günler öncesinden hayal ettikleri o güzel anı, farklı salon konseptleriyle organizasyona dönüştürerek ciftlere ve davetlilerine eşsiz bir sunumla başlangıç yapmalarını sağlamaktadır.

Düğün ve Etkinlik mekanlarına getirdiği zengin mimari farklılığın yanı sıra, profesyonelliği ve tescillenmiş  hizmeti ile kısa sürede adından söz ettiren Mira Palas Seminer, Konferans, Panel ,iş toplantıları için hizmete  kurumsal  bir yaklaşımla  sosyal ve kültürel etkinliklere  mekansal çözüm bulmuştur.

Mira Palas  klasik mekan anlayışından çıkarak;,330 kişilik Gold ve Gümüş Salon, 580 kişilik Salon Mila, 900 kişilik  Mira Garden ve 1000 kişilik  Havuzlu Teras ile  her hayale bir  salon diyerek  rakiplerine fark atmanın ve memnuniyetin vazgeçilmez adresi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

E5 üzerinde yer alan Merkezi Konuma, kolay erişime ve 8.000 m2 lik kapalı otoparka sahip olan salonların her biri, kendi adıyla özdeşleştirilmiş farklı dekor ve konsepte sahiptir. Kısacası Mira Palas ,  dört mevsim düğün, davet, nişan ve diğer tüm sosyal kültürel organizasyonlara  profesyonel ekibi, kendi bünyesinde yer alan zengin mutfağı ve kaliteli hizmet anlayışı ile  ev  sahipliği yapmaktadır.

Fotoğraflar

Mira Palas

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.