Kategori
Otel
Şehir
İzmir

Lagora Old Town Hotel

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
340 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Dünyanın en büyük açıkhava alışveriş merkezi, tarihi Kemeraltı’nda, 300 yıllık geçmişine sadık kalınarak yeniden inşa edilen Küçük Karaosmanoğlu Han, anıtlar kurulu tarafından tescillenmiş nadir yapılardan biri olma gururuyla L’agora Old Town Hotel olarak hayata geri döndü.

L’agora Old Town Hotel geçmişin yansımaları arasında, geleceğe aktaracağınız yeni anılar biriktirmenize ev sahipliği yapıyor.

İzmir’in sayısız güzelliklerini yaşamak için turistik ziyaretlerinizde ya da iş gezilerinizde Sizleri L’agora Old Town Hotel’de konaklamaya davet ediyoruz.

Otelimizin avlusunda yer alan ve ev tadında özenle hazırlanmış seçenekler sunan menüsüyle “L’agora Café”de yorgunluğunuzu atarken, sizi çevreleyen tarihi dokunun tadını çıkarabilirsiniz.

Dünyanın en büyük açıkhava alışveriş merkezi, tarihi Kemeraltı Çarşısı’nın simge sokaklarından Havra Sokağı’ndaki 18 odalı butik otelimiz L’Agora Old Town Hotel, Smyrna Agora Antik Kenti, Alsancak Kordon, Pasaport, Konak Meydanı gibi şehir merkezine yürüme mesafesinde oluşuyla sizlere zaman kazandırıyor ve “İzmir’i doyasıya yaşayabilmeniz” için
sizleri bekliyor.

Fotoğraflar

Lagora Old Town Hotel

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.