Kategori
Otel
Şehir
Bursa

Kitap Evi Otel

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
600 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Bazen bir şömine sıcaklığı, bazen bir manolya gölgesi, bazen de Bursa’da olduğunuzu hatırlatan hamam sefası.

Kitap evi Otel birbirinden farklı 13 oda ile sadece konakladığınız değil, anılarla ayrılacağınız bir yer. Ova manzaralı odalardan Uludağın eteklerine uzanan şehir, Ulucami,
Yeşil Türbe, Emirsultan, Yıldırım Külliyesi, Hanlar bölgesi ve Kapalıçarşı izlenebildiği gibi, Osmanlı adabı taşıyan yüksek taş duvarlarla çevrili huzur dolu bahçeye bakan odalardan tarihi semtin hikayeler taşıyan sokakları görülebilmekte.

Bir zamanlar içerisinden tarihi Pınarbaşı suyu geçermiş bahçenin şehrin tüm suları biraraya toplanınca adı artık sadece tapu kayıtlarında kalmış. Sular şehri Bursa‘da olduğunuzu hatırlayın diye hemen her odanın banyoları özel.

Bazı odalarda dinlenme kuvetleri bulunuyor, bazılarında da hamamlar. İçerisinde girdiğinizde zamanın durduğunu hissettiğiniz Kitapevi restaurant...

Geçmiş özlenen zamanların sükuneti, zerafeti. Bahçesi, ulu ağaçları, şömine başı sohbetleri, kitapları. Kitap evi Otel ile şehri yeniden farkedeceksiniz. Evinizden uzakta, Kitap evi Otelden anılar biriktirmeniz dileğiyle.

Fotoğraflar

Kitap Evi Otel

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.