Kategori
Düğün
Şehir
İzmir

Kır Çiçeği Event Hall

Kapasite
1000-2000
Yemek
Evet
Fiyat
50-100 TL
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Siz sevgili misafirlerimizin sonsuz  beğenisini  kazanmaya  yetecek  kadar  uzun  süredir  hizmetinizde  olan  Kırçiçeği  Garden Düğün Salonları, üstüne düşen görevi en kaliteli ve başarılı  şekilde yerine  getirdiği  Kır ortamında  özenle baktığı  bahçesi  ile daima ilk tercih edilen mekânların başında gelmiştir.

Her türlü zevk ve beğeniye hitap edebilme kabiliyetinde olan Kırçiçeği  Garden  bünyesinde  gerçekleştirilen  organizasyonlar daima hatırlanır ve ağızdan ağıza anlatılır olmuştur. Kurumsal yapısı ve ciddi çalışma prensipleri ile kararlaştırılan  her hizmet umulduğundan daha yüksek beklentilere cevap vermektedir.

Her sezonda olduğu gibi bu sezonda da siz saygıdeğer misafirlerimizin talepleri doğrultusunda bir çok organizasyona birlikte imza atacağız.

Düğün Organizasyonları, Nişan geceleri, Nikâh törenleri, Mezuniyet  Törenleri, Şirket  toplantıları ve kutlamaları  Doğum Günü Partileri

Ve daha bir çok organizasyonu  üstlenebilecek mekân  ve  kapasiteye  sahip  olan  işletmemizde, dilerseniz  açık  kır  ortamını dilerseniz de kapalı salonumuzu kullanabilme imkânına sahip olacaksınız.

Daima sizler için, sizinle birlikte…

Fotoğraflar

Kır Çiçeği Event Hall

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.