Kategori
Otel
Şehir
Nevşehir

Kemerhan Cave Suites

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
500 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Kemerhan Cave Suites siz değerli misafirlerimize gerçek Kapadokya’yı hissettirecek eşsiz bir Hoteldir!Geçmiş'ten kalma kayadan oyma Mağara yerleşkesi, başarılı bir restorasyon ve yapılandırma çalışması sonucu Kapadokya’nın doğal ve tarihi yapısını korumak açısından güzel bir örnek teşkil etmektedir. Yenileme çalışmaları bittikten sonra, KEMERHAN CAVE SUİTES gecede bir inci gibi ortaya çıkmıştır.

Ürgüp İlçe merkezine sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan bu yapıyı, caddeden geçerken bile görmemek mümkün değildir. Kemerli mimarisinden dolayı “Kemerhan” ismini alan bu Hotel misafirlerine gerçek bir Mağara konaklamasını yüksek standartlarda sunmaktadır.

Bir Aile işletmesi olan Hotelde 8 kayadan oyma ve kemerli oda mevcuttur.

Hotelin önünde geniş bir araç park alanı vardır. İşlerinizden ve eğlencenizden uzak kalmamak için Wi-Fi bağlantısı sağlanmıştır ve 24 saat oda hizmeti mevcuttur.

Hotel çalışanları tarafından içten ve sıcak bir gülümseme ile Kapadokya’ya has tatlar sunan kahvaltınızı ve isterseniz öğle/akşam yemeğinizi yine kayadan oyma Restoranımızda tadabilirsiniz.

Fotoğraflar

Kemerhan Cave Suites

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.