Kategori
Otel
Şehir
İstanbul

Kalyon Hotel

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
450 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

İstanbul Tarihi Yarımada’ da bulunan Kalyon Otel İstanbul Marmara Denizi kıyısında 4 yıldızlı bir oteldir.

50 yıldan fazla  geçmişi ile Türk ve yabancı misafirlerin İstanbul’da en çok tercih ettikleri  otellerden bir tanesi olan, üstün hizmet kalitesi, kurumsal kültürü ve kişisel konukseverliği sayesinde tarihi yarımadada bir ekol ve gelenek haline gelen Kalyon Otel İstanbul, gerçek bir “Business & Leisure Boutique Hotel” hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Kalyon Otel İstanbul gücünü, ekol olma yolunda heyecanla çalışan bir ekipten almaktadır. Açık vizyonu ile dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Kalyon Otel İstanbul ekibi, konaklama ve ağırlama sektöründe çağdaş bir bakış açısının yanı sıra “Misafir Odaklı “hizmet anlayışını da sürekli otel içi eğitimlerle geliştirmektedir.

Kalyon Otel İstanbul, Sultanahmet Cami, Ayasofya Cami, Topkapı Sarayı, Kapalı Çarşı gibi tarihi eserlere yürüme mesafesinde olup, eşsiz bir deniz manzarasına sahiptir.

Odaların yarısının manzarası Anadolu yakasına kadar uzanan Marmara Denizi’ne sahipken diğer yarısı da eski İstanbul evlerine ve tarihi yapılara sahiptir.

Otele geldiğinizde sizi Misafir İlişkileri Departmanı karşılayacak ve tüm konaklamanız boyunca otel ve şehir ile ilgili bilmek istediğiniz her konuda size yardımcı olacaktır.

Fotoğraflar

Kalyon Hotel

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.