Kategori
Otel
Şehir
Antalya

Ic Hotels Green Palace

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
500 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Bütün yıl tatilinizi düşünüyor ve hayal kuruyorsunuz . Eğer yoğun ve zorlu şehir hayatından uzaklaşıp rahatlamak ve güzel bir yerde huzurlu vakit geçirmek istiyorsanız IC Hotels sizin için doğru tercih olacaktır. Şüphesiz muhteşem bir tatili hak ediyorsunuz.


IC Hotels olarak en önemli görevimiz tüm tesislerimizde sizlere mükemmel bir tatil deneyimi yaşatmaktır. Ve 2015 yılında tüm odalarımızı yeniledik, yılların verdiği kalite anlayışımızla benzersiz bir yiyecek içecek deneyimi yaşamanız için “her şey dahil” konseptini yeniden yarattık.

IC Hotels Green Palace, Akdeniz ünlü mavisinin oksijen deposu çam ormanlarıyla buluştuğu mavinin ve yeşilin kucaklaştığı Antalya’nın en yeşil bölgesi Kundu’dadır.429 adet odasıyla , kumlu özel sahili ve 4.000 m2 yayılmış farklı konseptteki havuzlarıyla sizlere yepyeni bir tatil deneyimi sunuyor.2018 yılında tamamen yenilediğimiz 0 -16 yaş arası minik misafirlerimiz için NICO Kids Club’da Baby Club , Mini Club , Teenage Club olmak üzere 3 farklı yaş grubuna yönelik tamamen farklı bir tatil eğlencesi sunmaktan gurur duyarız.

Yeni Aquapark konsepti ile sizleri güzel anılar biriktirebileceğiniz sınırsız eğlenceye davet ediyoruz. IC Hotels Green Palace otelimizin bahçesinde 300’den fazla çeşit ağaç, çiçek çeşitleri, rengarenk balıklar ve kuğuların yüzdüğü yapay göller bulunur . Otelimiz Antalya şehir merkezine 25 km, Antalya Havaalanına ise 15 km mesafede yer almaktadır .Kış Sezonunda “Her şey dahil konsept” Yaz sezonunda “High End All Inclusive konsept” ile hizmet vermektedir.

Fotoğraflar

Ic Hotels Green Palace

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.