Kategori
Otel
Şehir
Nevşehir

Henna Konak Hotel

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
400 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Henna Hotel - Kapadokya'nın modern lüks yaşam deneyiminiz! Göreme köyünün yukarısındaki güzel otelimiz, modern gezginlere eşsiz bir taş canlı deneyim sunuyor.Gün doğuşunda sabahın erken saatlerinde gökyüzünü dolduran sıcak hava balonları manzarasına hayran kalacak veya köy ve çevresindeki vadilere bakan panoramik manzaranın keyfini çıkaracak, dağlar ve Erciyes volkan içinde belgili tanımlık geçmiş.

Otel 2014 yılına kadar konak olarak kullanılmıştır. Yaşları yaklaşık 400 yaşında olan odalar bölgenin tarihi yapısına göre dekore edilmiştir. 3 yıllık tadilattan sonra konak butik otel olarak hizmet vermeye başladı.

Bölgenin tarihi ve kültürel değerlerini yansıtan misafirlerimizin memnuniyeti ilk hedefimizdir

Masanızda tazelik ve çeşitlilik içeren yerel yiyecekler içeren bir kahvaltı servis edilmektedir.

Ve yine otel çevresinde ücretsiz park alanı sağlıyoruz

Otelimiz, Kapadokya'nın kalbi olan şehir merkezinde yer almaktadır. Otel ile otogar arasındaki mesafe 2 mn, goreme açık hava müzesi ise 15 mnts yürüme mesafesindedir. Ayrıca havaalanı almak için yaklaşık 45 milyon sürer.

Konuklarımızın tatilini daha rahat ve kolay hale getirmek için, günlük turlar, havaalanı transferleri, balon uçuşları otelden kolayca bulunabilir ve organize edilebilir.

Fotoğraflar

Henna Konak Hotel

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.