Kategori
Düğün
Şehir
İstanbul

Eva Garden Bahçeköy

Kapasite
400-1000
Yemek
Evet
Fiyat
50-100 TL
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Hayır

Genel Bilgiler

Bir çiftin hayatlarındaki en özel günlerden biri olan düğünlerini, davetlilerinin de unutamayacakları anılara dönüştürmek profesyonellik gerektirir. Eva Garden Bahçeköy, bu konuda mütevazi olamayacak kadar üstün bir kalite sunarak kendini benzerlerinden ayırıyor.

Meyve bahçeleriyle kaplı geniş bahçesinde son teknolojiyle donatılmış teknik imkanları, geniş sahne ve pist alanı ve iddialı menüsüyle Eva Garden son yılların vazgeçilmez etkinlik mekanları arasında bulunuyor.

Eva Garden Bahçeköy Kaç Kişilik? Açık veya Kapalı Alanlarda Kapasite Seçenekleri Nelerdir?

Versay Bahçe ve Majorella Bahçe olarak iki ana alanda hizmet veren Eva Garden, bir fabrika binasına, bir villaya, iki adet de toplantı salonuna sahip. Her birinde farklı atmosferler yaratılan tüm bu alanlar yüksek teknolojili ses ve ışık sistemleri ile sahne tasarımlarına sahip.

Majorella Bahçe, havuz başında 1000 kişiye kadar hizmet verebilecek büyüklüğe sahip yeşillikler içinde kurulmuş bir masal dünyasını andırırken, gala yemek düzeninde 400 kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyor. Bu müthiş atmosferde, kır düğününden tutun da özel davet ve etkinliklere, mezuniyet eğlencelerinden kurumsal etkinliklere kadar pek çok etkinlik yapmak mümkün.

Daha büyük olan Versay Bahçe ise gala yemek düzeninde 800, kokteyl düzeninde ise 1600 kişiye aynı anda hizmet verebilme kapasitesine sahip bulunuyor. Çok büyük organizasyonlara ev sahipliği yapan bu alanda yine düğün ve davetler eşsiz bir anıya dönüşüyor.

Fotoğraflar

Eva Garden Bahçeköy

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.