Kategori
Otel
Şehir
Nevşehir

Elysee Otel

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
350 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Elysee Pansiyon yerel taşlarla restore edilmiş, kayanın içine oyulmuş muhteşem güzellikte tarihi bir köy evidir. Armut ağaçlarının gölgesinde rahatlatıcı bir gül bahçesinin yanı sıra 300 derecelik panoramik manzarası burada keşfedeceğiniz güzelliklerden sadece birkaçıdır. 20 yıldır dünyanın her yerinden seyahatçileri ve ailelerini ağırlıyoruz.

Elysee Pansiyon’da misafirperverlik boş bir kelime değildir. Dileklerinizi büyük bir mutlulukla yerine getirdiğimiz bu ortamda aile sıcaklığını hissedeceksiniz. Tüm odalarımız kaloriferli olup birer banyoya sahiptir. Pansiyonumuzda 18 oda vardır ve çoğundan peri bacaları ve vadi manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Burada ister B&B formülünden (oda ve kahvaltı) faydalanabilir isterseniz akşam yemeğinizi de restoranımızda alabilirsiniz. Pansiyonumuzun terasında açılan yeni restoranımız “Belvedere Restaurant” Türk mutfağına olan tutkumuzun, sevgimizin ve misafirperverliğimizin hayat bulduğu yerdir.

Bölge hakkında bilgiye ihtiyacınız olduğu takdirde elbette hizmetinizdeyiz ve yapabileceğimiz her tür yardım bize mutluluk verecektir.

Fotoğraflar

Elysee Otel

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.