Kategori
Otel
Şehir
İstanbul

Divan İstanbul Otel

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
800 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Divan İstanbul zevkle döşenmiş otel odaları ve Batı ile Doğu’nun tüm olumlu özelliklerini taşıyan sıcak ve özenli hizmet anlayışı ve yarım asrı aşkın mirası ile İstanbul otelleri içinde en özel otellerden biri olma özelliğini gösteriyor.

Taksim Meydanı’na ulaşan ağaçlı bulvarın başında yer alan Divan İstanbul Otel şehir merkezine sadece birkaç adım uzakta bulunuyor. Bu da, hem İstanbul’un tüm unutulmaz tarihi ve kültürel yerlerine, hem de iş dünyasının önde gelen kurumlarına kolay ulaşılabilir olması anlamına geliyor. Otelin merkezi konumundan gelen ulaşım kolaylığını konfor ile harmanlayan Divan İstanbul Otel hem iş seyahati, hem de turistik ziyaret yapan konukların beklentilerini karşılıyor.

Divan İstanbul Otel, konuklarını Divan İstanbul Spa ile birlikte üç farklı lezzet durağı olan Divan Pub, Divan Lokanta ve Maromi restoranlarında keyifle ağırlıyor. Geniş toplantı odaları, fuaye alanları, lobi katında bulunan Divan Bar ve Divan Pastanesi ile Divan İstanbul Otel, toplantı ve davetlerini için olduğu kadar lezzetli bir Türk tatlısı ya da ustaca hazırlanmış bir kokteyl eşliğinde anın tadını çıkarmak isteyenler için de harika buluşma alanları sağlıyor.


Fotoğraflar

Divan İstanbul Otel

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.