Kategori
Gelinlik
Şehir
Ankara

Diva Moda

Kapasite
Yemek
Fiyat
2000 TL ve üzeri
Açık Alan
Kapalı Alan

Genel Bilgiler

Kumaşlara şekil verip, ortaya bir gelinlik çikartmak bir sanattir. Gelinlik seçiminde ilk iş bir model belirlemektir. Gelinlik modelinizi seçerken Gelinlik Modelinin vücut ölçülerinize , orantılarınıza ve tarzınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Size uygun modeli seçmek için birlikte yola çıktığınız moda evi’nin tecrübelerine güvenmelisiniz.

Biz Diva Moda olarak; Gelinlik Modelleri konusunda çok hassas davranmaktayız. Tasarımcılarımız size en uygun modeli seçip tasarlamakta uzmandirlar. Modele beraberce karar verdikten sonra sira provalara geldi. İlk prova baz saten provasidir.

Yaka açikliği ve boy bu provada şekillenir. İkinci aşamaya geçtiğimizde ki bu çati provadır. Gelinliğiniz büyük ölçüde ortaya çıkmıştır. Üçüncü ve son aşama kontrol provasıdır. Artık Gelinlik tamamen ortaya çıkmıştır ve sizin düğüne yakin ölçülerinizin değişebileceği göz önünde bulundurularak ölçü kontrolü yapılacaktır. Sonrasinda artık mutlu son.

Gelinliğiniz tüm detaylariyla o gün size kendinizi bir prenses gibi hissettirmeye hazırdır artık. Umariz, herşey sonuna kadar güzel, mutlu ve unutulmaz olur sizin için.

Fotoğraflar

Diva Moda

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.