Kategori
Otel
Şehir
Antalya

Delight Deluxe Butik Otel

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
450 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Delight Deluxe Boutique Hotel, tarihi bir konakta yerleştirilmiş olup, bahçesi, yüzme havuzu ve bar-restoranın olduğu kapalı bir alana sahiptir. Taştan örgü duvarlar yüksek tavanlar, geniş salonların çağdaş konfor ile kombine edilmesi, hiçbir zaman modası geçmeyecek egzotik bir kalede yaşama hissi vermektedir.

Görsel atmosferin yanı sıra butik otelin odalarında ki teknik donanımlar, oldukça yüksek güvenliğe sahiptir.

Konum itibariyle Antalya’nın kalbinde yer alan Eski Kale Meydanında yer alan otelimiz, yabancı gözlerden uzak, antik şehrin duvarlarına ve bahçelerine bakan muazzam manzaralı kum plajı, yat marinası ve yürüyüş sokağıyla iç içe olan şehrin en güzel körfezine, birkaç dakikalık yürüme mesafesindeyiz. Antalya’nın güzelliği ve gurur kaynağı olan meşhur Hadrian Kapıları, otelden sadece elli metre uzaklıktadır. Uluslararası Havalimanına 20 dakika mesafededir. Misafirlerimize hizmetlerimize dahil olan transfer imkânı da sağlamaktayız.

Deniz kenarında misafirlerimiz için sunulan samimi bir ortam ve lüks ile iç içe geçmiş dinlenme arayanlar için ideal bir otel olan Delight Deluxe hoş geldiniz!

Fotoğraflar

Delight Deluxe Butik Otel

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.