Kategori
Düğün
Şehir
İstanbul

Conrad İstanbul Bosphorus

Kapasite
500-750
Yemek
Evet
Fiyat
300-400 TL
Açık Alan
Hayır
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Lüksün ve şıklığın birleştiği düğünlerin adresi…

Conrad Istanbul Bosphorus, 968 metrekarelik Balo Salonu ile 750 kişinin aynı anda oturabildiği şehrin en büyük ve kolonsuz özel davet mekânlarından birine ev sahipliği yapıyor. Her renk dekorasyona uyum gösteren Balo Salonu’nun otelin ana girişinden ayrı, özel bir girişe sahip olması ve salonun hemen önünde yer alan fuaye alanı misafirlere rahatlık sunuyor.

15. kattaki konumuyla yeni etkinlik mekânı Bosphorus Lounge, eşsiz boğaz manzarası eşliğinde 70 kişi kapasiteli butik davetler için sizleri bekliyor.

Teras davetlerin yanı sıra özel catering hizmetleri ile farkını ortaya koyan Conrad Istanbul Bosphorus, 500 kişilik kapasiteye sahip açık hava mekânı Panoramik Teras ile büyüleyici Tarihi Yarımada manzarası eşliğinde davetlerinizi unutulmaz kılıyor.

Ayrıca düğün öncesi sevdikleriyle keyifli bir toplantı ya da en yakın aile mensupları ile bir araya gelmek isteyenler için bugüne dek birçok ünlünün İstanbul ziyaretleri sırasında tercih ettiği, yenilenen Kral Dairesi’nde ya da muhteşem manzarası ile 14. kattaki Summit Bar'da, en az düğünler kadar akılda kalacak davetler yaratılabiliyor.

Fotoğraflar

Conrad İstanbul Bosphorus

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.