Kategori
Düğün
Şehir
İstanbul

Çırağan Palas Kempinski

Kapasite
750-1000
Yemek
Evet
Fiyat
500 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Her köşesinde tarihin izlerini taşıyan, bir zamanlar Sultanlara ev sahipliği yapmış, İstanbul’un tek Saray Oteli olan Çırağan Palace Kempinski Istanbul, tarihi dokuyu modern dokunuşlarla harmanlayan yeni mimari yapısı ile düğün hazırlıklarına başlayan çiftler için muhteşem organizasyonlar sunuyor.

1000’in üzerindeki yemek alternatiflerinden dilediğinizi seçerek benzersiz düğün yemeği menünüzü oluşturabilir ya da pastanızın şekline karar verebilirsiniz. En özel gününüze ilişkin tüm hayalleriniz sizden, gerçekleştirmesi ise bizden.

Düğünlerini Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da gerçekleştirenler için özel olarak hazırlanan boğaz manzaralı Balayı Odası’nda gül yaprakları ile karşılama, şampanya eşliğinde çikolata kaplı taze çilekler ve kırmızı “aşk” pastası, özel yatak takımları, üzerinde Çırağan Palace Kempinski İstanbul logosu ve altın renkli kalpler bulunan bornoz ile terlik takımları, mumlarla aydınlatılmış romantik bir atmosfer ve sabah odaya şampanyalı kahvaltı servisi de çok özel konuklarını bekliyor olacak.

Fotoğraflar

Çırağan Palas Kempinski

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.