Kategori
Restaurant
Şehir
Ankara

Çiçek Lokantası

Kapasite
200-300
Yemek
Evet
Fiyat
50-100 TL
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden kadromuz, Toplantı, iş yemekleri ve kurumsal organizasyonlar için iş ve siyaset dünyasının ihtiyaçlarına cevap verir.

1968 Yılından bu yana Ankaralıların damak zevkine hitap eden ÇİÇEK LOKANTASI, 40 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla sektörde önemli bir yere sahiptir. Sahip olduğu bu deneyimi, geçtiğimiz yıl hizmete giren Söğütözü şubesinde iş yemekleri, vip toplantılar ve özel organizasyonlar ile de sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.

Çiçek Lokantası Taha İnşaat Ltd. Şti.‘nin bir kuruluşu olup, 1968 yılında hala faaliyette olan Ulus’taki adresinde kurulmuş olup 2011 yılında Eskişehir Yolu üstünde Söğütözü semtinde ikinci şubesini açmıştır. Babadan oğula geçen lezzetin sırlarını 50 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere sunmaktan onur duyuyoruz.

Türk mutfağının sadece Ankara değil Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden biri olurken de mütevazı bir biçimde işte bunu yapmaya çalışıyoruz.

Çiçek Lokantası mutfağından güne kahvaltı menüsü ile başlayıp öğle yemekleri ile devam edip, Saat 18.00 den itibaren ise akşam yemeği servisine geçmektedir.

Lezzet çeşitlememiz; çorba çeşitleri, sulu yemekler, ızgara çeşitleri, zeytinyağlılar, hafif şerbetli ve sütlü tatlıları sizinle buluşturuyoruz.

Fotoğraflar

Çiçek Lokantası

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.