Kategori
Hediyelik
Şehir
İzmir

Brownies

Kapasite
Yemek
Fiyat
120-300 TL
Açık Alan
Kapalı Alan

Genel Bilgiler

Deneyim…


Ardımıza 118 yıllık bir deneyim ve bilgi birikimini alarak yola çıktık… Bu yolda bize eşlik eden, yurtdışı partnerlerimiz, işini tutkuyla yapan profesyonel bir ekibimiz ve benzersiz lezzetlerimiz var… Bize özel tarifler, usta ellerde lezzetli ve görsel bir şölene dönüşmekte, yiyenlerin damaklarında unutamayacakları ve vazgeçemeyecekleri bir tat bırakmaktadır…

Kalite…


Brownies by Limburgia olarak ödün vermeyeceğimiz şeylerin başında “kalite” gelir. Ürünlerimizde kullandığımız tüm hammaddeler, üretim sürecimizde yer alan tüm ekipmanlar özenle seçilmekte, ürünlerimizin siz tüketicilerimizle buluşuncaya kadar geçtiği tüm evreler titizlikle kontrol edilmektedir. Limburgia için kalite kadar kalitenin sürekliliği de önemlidir. Tüketicilerimizin yediği her dilimde beklediği aynı lezzete ulaşması prensibimizdir.
“Tamamen hijyenik koşullarda üretim yapan, üretim sürecinin her aşaması gıda güvenliği anlayışına uygun, doğaya ve tüketiciye saygılı, en son teknolojinin olanaklarından yararlanan kuruluş olma özelliğimizi korumak , gıda güvenliği politikamızın vazgeçilmez önceliğidir.”

Lezzet…


Yoğun bitter çikolata içeren nemli ve yumuşak bir iç yapı, üzerinde hafif kıtır bir kabuk, bu yoğun çikolata lezzetini zenginleştiren ayrıntılar…Tercihinize bağlı olarak ister bütün fındıklar, ister yer fıstığı ya da vişne ve orman meyveleri…En son dokunuş olarak da karamel dolgusu, fıstık ezmesi yada kırmızı kadife kek…
1 dilim Brownies by Limburgia yedikten sonra, iddia ediyoruz ki tatlılara olan bakış açınız tamamen değişecek..

Memnuniyet…


Yediğiniz her bir dilim Brownies by Limburgia’nın size yaşatacağı keyif ve yüzünüzde yaratacağı tebessüm bizim için önemlidir. Bizler Brownies by Limburgia olarak işimizi tutkuyla yapıyoruz ve bundan büyük bir keyif ve memnuniyet duyuyoruz. Çabamız, müşterilerimizin de aynı memnuniyeti yakalaması ve bunun daimi olmasıdır….

Fotoğraflar

Brownies

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.