Kategori
Hediyelik
Şehir
İstanbul

Bernardo

Kapasite
Yemek
Fiyat
50 TL ve üzeri
Açık Alan
Kapalı Alan

Genel Bilgiler

Sofranızda bir dost var...


Bugün sofralarınıza şıklık ve zarafet katan Bernardo olarak köklerimiz bundan uzun zaman öncesine uzanıyor. Temelleri 1984 yılında Güner Sözen ve oğulları; Nurettin ve Ömer Sözen tarafından Bağdat Caddesi'nde açılan bir züccaciye mağazasıyla atılan Bernardo, bugün de yılların deneyimini ilk günkü heyecanla birleştirmeye devam ediyor.

Peki bizi bugünlere taşıyan kilometre taşlarımız neler oldu?
1997 yılında züccaciye ve hediyelik eşya ithalatına başlamamızla birlikte sektördeki iddiamızı artırdık.

2000 yılına geldiğimizde ise alışveriş merkezlerinde ardı ardına açılan mağazalarımız ile Türkiye geneline yayılmaya başladık.

2019 yılında ise Türkiye'de 38 ve KKTC'de 2 ilde yer alan 95 mağazamızla en yakınınızda olmak için çalışıyoruz.

Kısa süre içinde sahip olduğumuz bu başarının altında, pazarın beklentilerini en hızlı ve en doğru şekilde tespit ederek müşterilerimize mükemmel çözümler sunma becerisi yatıyor.

Bugün de yemek takımları, çatal bıçak takımları ve sofra aksesuarlarında, farklı ve modern tasarım alternatiflerinin yanı sıra seçkin koleksiyonlar da müşterilerimize sunarak onların sofralarını uzmanlıkla tasarlıyoruz. Bunu yaparken dünyadaki trendleri ve sofra tasarım ürünlerindeki gelişmeleri yakından izliyoruz.

Kaliteli ve geniş ürün yelpazemizi her bütçeye uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırarak, evlerin vitrinlerinde duran porselen yemek takımları, çatal bıçak takımları, kadeh setleri ve diğer sofra tamamlayıcılarını vitrinlerden indirmeyi ve gündelik yaşamın vazgeçilmez parçaları haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Müşterilerimizin sofrada aileleri ve dostlarıyla geçirecekleri zamanı çok daha keyifli hale getirmek ise nihai hedefimiz.

Fotoğraflar

Bernardo

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.