Kategori
Restaurant
Şehir
İstanbul

Backyard

Kapasite
200-300
Yemek
Evet
Fiyat
70-100 TL
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Arnavutköy ve Etiler semtlerinin ortasında kalan tarihi Fransız Yetimhanesi’nin etkileyici bahçesinde bulunan Backyard, bir şeyler içmek ve atıştırmak için keyifli bir ortam sunuyor.

Sabah 10:00 ile akşam 00.00 arasında tüm gün hizmet veren restoran, kahvaltı ve brunch için farklı yumurta seçenekleri ve sevdiğimiz klasik Türk lezzetlerini modern bir yorumla sunuyor. Öğle ve akşam yemeği için ise çeşitli salatalar, makarnalar ve ana yemek seçeneklerinden oluşan zengin menüsü ile öne çıkıyor.

İş çıkışı yemyeşil bahçemizde serinletici bir kokteyl veya bir kadeh şarabın tadını çıkarırken Aperitivo saatine özel paylaşımlık tapas seçeneklerimizin keyfini çıkararak günün yorgunluğunu atabilirsiniz…

Baş şefimiz Beril Şanal Talun tarafından mevsimsel olarak organik malzemeler ile hazırlanan menümüz, sevdiğimiz sokak lezzetleri ve klasik seçeneklere gurme bir dokunuş eklerken, formuna dikkat edenleri de unutmuyor. Menümüzde, pek çok hafif alternatif ile beraber antreman sonrası için ideal olan atıştırmalıklar ve meyve suları da bulunuyor.

Bebek Koyu’na tepeden bakan Backyard, yaz aylarında yemyeşil çimlerin üzerinde, kış sezonu boyunca ise sıcak ve samimi bir ortam sunan kış bahçesinde servis veriyor. Serinletici içecekler ve özel kokteyller eşliğinde leziz atıştırmalıkların keyfini çıkarabileceğiniz restoranımız, sosyalleşmek için rahat ve samimi bir ortam sunuyor.

Fotoğraflar

Backyard

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.