Kategori
Fotoğraf - Video
Şehir
İzmir

Aykut Taştepe

Kapasite
Yemek
Fiyat
1500-2000 TL min
Açık Alan
Kapalı Alan

Genel Bilgiler

Telafisi olmayan bu özel günlerinizde her şeyin kusursuz olmasını isteyen çiftlerimize iyi bir haberimiz var. Aykut Taştepe Photography ile bu kusursuz günleri ömrünüzün sonuna dek hatırlamanızı sağlıyoruz. Hem de en doğal karelerle!

Sürekli gelişen, kullandığı teknolojik ekipmanları yenileyen ve daha iyi hizmet politikasıyla çiftlerin mutluluğunu sağlayan bir düğün fotoğrafçısı olarak düşüncelerinize önem veriyoruz. İstek, ihtiyaç ve beklentilerinizi en doğru şekilde karşılamak için önce sizinle konuşuyor, ne gibi hizmetler almak istediğinizi belirliyoruz.

Evliliğe attığınız bu kutsal günde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Düğün öncesindeki süreçten düğün ânınıza kadar her dakikanızda sizinle oluyoruz. Hatta ve hatta bizimle düğününüzden sonra da buluşabiliyor ve keyifli fotoğraflar çektirebiliyorsunuz. Bu süreçlerin hepsi için sizinle öncesinden konuşuyor ve planlama yapıyoruz.

Kendinizi profesyonel ellere bırakarak yaşadığınız ânın tadını çıkarabilirsiniz. Biz sizin yerinize bu dakikaları ölümsüzleştiriyoruz. Düğününüzdeki yoğunluktan dolayı birçok olayı kaçırıyor olabilirsiniz. Hem düğün öncesi düğün klibi, düğün hikâyesi, save the date, trash day gibi hizmetlerle yanınızda olabiliyor hem de düğününüzde fotoğraf çekimi ve canlı video kayıt imkânı sunabiliyoruz.

Fotoğraflar

Aykut Taştepe

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.