Kategori
Hediyelik
Şehir
İstanbul

Argenso Promosyon ve Bilişim

Kapasite
Yemek
Fiyat
10-500 TL
Açık Alan
Kapalı Alan

Genel Bilgiler

Argenso Promosyon ve Bilişim Ürünleri Ltd. Şti. olarak, siz müşterilerimize promosyon ürünleri alanında hizmet vermekteyiz.

Firmamız aşağıdaki alanlarda faaliyet göstermektedir:

Çantalar, Aksesuarlar ve Seyahat Ürünleri:

İstenen ölçü ve kalitede, logonuzla üretilebilecek evrak çantaları, sırt çantaları, laptop çantaları, gerçek ve suni deriden cüzdanlar, kartlıklar ve ruhsat kılıfları, ilkyardım çantaları, avadanlık çantaları, valiz ve bavullar.

Basım Ürünleri:

Size özel üretilecek kartvizitler, ajandalar, takvimler, magnetler, bloknotlar, telli defterler, el ilanları, broşürler, kataloglar, logolu ıslak mendiller, logolu oto kokuları, bardak altlıkları, antetli kağıtlar, not kağıtları, banner’lar, afişler, yapışkanlı etiketler.

Kırtasiye Ürünleri

Logonuzla üretilebilecek tükenmez kalemler, masaüstü ürünleri, sümen takımları, masa saatleri, kartvizitlikler, kalemlikler, set ürünler.

Termos, Mug, Kupalar:

İstediğiniz desen ve logoyla üretilebilen, çelik veya plastik içli, kahve mug’ları, termoslar, mataralar, porselen ve seramik kupalar, bardaklar.

Diğer Promosyon Ürünleri:

Flash bellekler, mobil şarj cihazları, duvar saatleri, tişörtler, anahtarlıklar, şapkalar, şemsiyeler, minderler, ve diğer çeşitli promosyon ürünleri.

İlgilendiğiniz her tür promosyon ürünü için sizlerle çalışma yapmaya hazırız.

Argenso Ailesi

Fotoğraflar

Argenso Promosyon ve Bilişim

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.