Kategori
Otel
Şehir
Nevşehir

Anatolian Houses

Kapasite
Yemek
Evet
Fiyat
650 TL ve üzeri
Açık Alan
Evet
Kapalı Alan
Evet

Genel Bilgiler

Anatolian Houses Hotel, asırlara dayanan Kapadokya tarihini her bir köşesinde hissedebileceğiniz, sahip olduğu sekiz adet Peribacası ile muhteşem konumu, tarihi eserler ile dekore edilmiş özel kaya ve geleneksel taş odası ile sizlere bir masal vadetmektedir.

Kültür Bakanlığına kayıtlı paha biçilemez tarihî eserlerin mistik havası, sizlere “müze” konseptini sonuna kadar yaşatacaktır. Eşsiz manzarası, seçkin ekibi ve kusursuz hizmet anlayışı ile Anatolian Houses Hotel, sizleri vadedilen bu masalın kahramanı olmaya davet etmektedir.

Birbirinden özel 33 odası bulunan Anatolian Houses, iki bölümden oluşmaktadır. Ana bölümde 19 odası bulunan otel, 8 adet Peribacasına sahiptir. Ana bölümden ikinci bölüme yer altından oldukça ilgi çekici bir tünel ile bağlanılmaktadır. Bu bölümde yer alan 15 adet mağara ev, aslına sadık kalınarak restore edilmiş ve nihayetinde Kapadokya bölgesinin “en çok Peribacasına sahip” oteli Anatolian Houses ortaya çıkmıştır. Aslına uygun ve titizlikle yapılan restorasyon Kapadokya mimarisi ve ruhu için oldukça seçkin bir örnek teşkil eder.

Fotoğraflar

Anatolian Houses

İçin fiyat teklifi al.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.